Sebastian Professional Sebastian Professional Taming Elixir (500 ml)
Tuotenumero:B094837Pidä silmällä Bangerheadin "Great Deal" -tarraa. Tämä merkintä tarkoittaa, että sinä asiakkaana voit olla varma siitä, että saat oikeudenmukaisen hinnan. Great deal -tuotteet ovat tarkkaan valittuja tuotteita, jotka on hinnoiteltu kilpailevien jälleenmyyjien hintoja vastaan. Päivitämme valikoitujen tuotteiden hintoja jatkuvasti ja tuotteet, joiden hinta on päivitetty eivät kuulu kampanjoihin.
-
Sebastian Professional Taming Elixir on kevyt ja silottava voideseerumi pörröisille ja kurittomille hiuksille. Avokadoöljyä sisältävä ammattimainen pörröisyyttä ehkäisevä seerumi kosteuttaa ja hoitaa hiuksia tuntumatta siltä, että hiuksissa olisi mitään tuotetta. Taing Elixir suojaa myös kuumuudelta, mikä tekee siitä ihanteellisen föönaukseen ja muotoiluun. Saatavana kaksi kokoa: 140 ml ja 500 ml. Saat parhaan lopputuloksen käyttämällä yhdessä Penetraitt-shampon ja -hoitoaineen kanssa.
Koko: 500 ml - Tuotetiedot
-
1. Levitä Sebastian Taming Elixir tasaisesti pyyhekuiviin hiuksiin.
2. Föönaa hiukset.
3. Muotoile haluamallasi tavalla.
4. Hiusvoidetta voi käyttää myös viimeistelyyn muotoilluissa hiuksissa.
5. Saat parhaan lopputuloksen käyttämällä yhdessä muiden Sebastian Dark Oil -sarjan tuotteiden kanssa
- Käyttöohjeet
- Aqua/Water/Eau, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Malic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil/ Huile Minérale, Ceteareth-25, Cetrimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Isopropyl Alcohol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Parfum/Fragrance, Polyquaternium-37, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Hexyl Cinnamal, Trideceth-12, PPG-1 Trideceth-6, Benzyl Salicylate, Acrylates/Stearyl Methacrylate Copolymer, Sodium Benzoate, Tocopherol
- Ainesosat Tuotenumero: B094837









